Jótékonysági bál a zalaszentlászlói Kerekerdő Óvoda javára
hozzáadva: 2012-11-20 21:32:58
2012. november 17-ére a zalaszentlászlói Kerekerdő Óvoda szülői munkaközössége és az óvoda dolgozói műsorral egybekötött jó hangulatú táncos mulatságot szervezett.
228db jegyet sikerült eladnunk támogatói, illetve belépő jegyként együttesen.

Az estet 19 órakor rövid köszöntővel Hodálik Brigitta óvodavezető nyitotta meg. Első fellépőként a keszthelyi Acro Dance Sporttánc Egyesület táncolt azoknak, akik elfogadták meghívásunkat, majd a zalaszentlászlói Mákvirág Népdalkör énekelt. Követte őket Császár Zoltán és Peresztegi Dóra társas tánca, a Pelso Mazsorett Csoport Vonyarcvashegyről, valamint a zalaszentlászlói lakosú Marco Burengo előadása volt látható, aki még a színpadon is szerepeltette a közönséget a hangulat fokozása érdekében.

Császár Zoltán és Peresztegi Dóra bécsi keringőjével a bál hivatalosan is megnyílt.
Mindezek után a Carlos Band zenekar adta a talpalávalót az este folyamán.
21 óra után sztárvendégünk Farkas Gergő, a Hevesi Sándor Színház színésze szórakoztatta a jelenlévőket Pénz, Pia, Pajzánság című műsorával.

Ezt követően a pécsi Hotel Makár **** Sport és Wellnessbe eltölthető 3 nap / 2 éjszaka szállást, reggelit és wellness használatot tartalmazó 2 db utalvány került licit alá, amit az óvodavezető családja ajánlott fel. Egyik szerencsés licitáló Rózsa Attila lett, aki nyereményét testvérének R. Szilviának és családjának ajánlotta fel, a másik szerencsés licitáló pedig Plótár Evelin szintén zalaszentlászlói lakos lett.

Jó pihenést kívánunk mindkét családnak!

Egy kis tánc után 23 órakor kezdetét vette a támogatók, szülők, vendégek felajánlásainak a kisorsolása értékes nyereményekkel, hagyományos tombolasorsolás formájában.
Egészen hajnalig tartó tánccal zárult az est.

A jótékonysági bál minden fellépőjének köszönjük, hogy segítették az este sikeresebbé és eredményesebbé tételét.
Többek között támogatóink között tudhatjuk a
  • Z+D Kft. Keszthely
  • Egerszeghús Kft. Zalaegerszeg
  • Zsoldos és Társa Kft. Budapest
  • Bertrans Logisztikai Zrt. Budapest
  • Balogh Sándor Szentgyörgyvár-major
  • Kámán Pékség Sármellék
  • Szenvedély Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézmény Kehidakustány
  • Kaszper Pékség
  • Torma Béla vállalkozó
  • Andrási György vállalkozó
  • Ildikó Virágbolt Zalaszentgrót
  • Varga Butik Hévíz
  • Anita Fodrászat Zalaszentgrót
  • Magyar Posta Zrt. Keszthely
  • Integrált Szociális Intézmény Zalaszentlászló
  • Gisela Utzinger és Marco Burengo
  • Bakos Péter és családja
  • Herbert Posch, aki értékes játékokat adott át az óvoda részére az este folyamán
Természetesen még nagyon sokáig sorolhatnánk ezt a listát, hiszen közel 100 darab tombola felajánlás érkezett, falubeliektől, vidékiektől egyaránt.

Köszönjük mindenkinek a támogatást.

A bál bevételéből a költségeket levonva tiszta nyereség 465.065 Ft lett, mely az óvoda számlájára került befizetésre.

Ezúton szeretnénk még köszönetet mondani segítségért, támogatásért a bál valamennyi vendégének, minden kedves jegyvásárlónak, a szülői munkaközösségnek, az óvoda dolgozóinak, akik részt vettek az előkészületekben, a bál alatti és utáni teendőkben, ötletükkel, munkájukkal segítették, hogy igazi csapatként együtt dolgozhattunk, ami által egy jól megszervezett, jó hangulatú, eredményes jótékonysági bált tudhatunk magunknak.

A bálról készült fotók a http://kerekerdoovoda.com/kepeink/ovibal-2012 oldalon láthatóak!

Szülői munkaközösség és az óvoda dolgozói